| Anca2234432 a întrebat:

Cum fac sa ma inteleg mai bine cu profesorii. Am unii chiar f enervanți?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E greu, au trecut de mult de etapa de formare, asa e felul lor de a fi, nu toti sunt buni pentru a fi profesori...

Incearca sa fii cat mai indiferenta, unii cauta cearta...

E bine sa stii cat de cat despre ce e vorba la ora fiecaruia, dar unii nu de asta sunt deranjati, pur si simplu nu suporta anumite persoane laughing))

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu le comenta si nu vorbi urat despre ei.
Incearca sa stii cel putin din mare lectia.

| Florentina9210 a răspuns:

Invata materia lor, la greu!

| Idkidk a răspuns:

Păi dă-le şi tu cadouri de sărbători.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Inteleg ce spui, asa sunt unii profesori. Pot fi de treaba sau pot fi mai rai. Eu zic ca Th3AbSinTh3 are dreptate si raspunsul lui e cel mai bun.