| ĄŇÐİ a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante nume pe care le-ati auzit? Cele mai amuzante fundita! :*:*:*

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prenume: Greta, oxana, iarina [sunt nume de oameni apropolaughing]
nume de familie: ureche, grosseck, dadalau, korosi, dozsa, bobes, girjau, aniceicu, bucovala, krkljus, giger, roth, balanescu, casa, putina, gardescu, caprau, pana, itu, palicari [toate nume de romanilaughing]

| misterioaѕa a răspuns:

Cele mai amuzante care le-acum auzit au fost:Gheorghita, Vasile, Surubelu, Mihaita, Lupu, Gangaila, Ileana, Ionel etc. funda?

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai:Ursu, Branzei, Branza, Salam, Kiki.Numai bine.

| äπđÿ a răspuns:

Ghiorghe, goergeta, vasile, vasilica

| Fαntαsy a răspuns:

Rataxes
Fiul lui apa rece

altele nu mai stiu. sau mai stiu dar nu prea sunt asa de amuzante.hee hee

| Kittynika a răspuns:

Puscas Marin
Mos Nicolae Craciun
William Branza
Rudolf Pufulete
Intuneric Luminita
Semafor
etc

| Bia1Trice a răspuns:

Hello big grin... Păi laughing Strâmbu, Păstrăv, Moloci, Clipa, Burlacu sunt nume de familie laughing big grin

| axeman19 a răspuns:

Pulput marinescu laughing ****iche marinate si limdicolescu marin laughing)))

| Darkmoonight a răspuns:

Borcanu ca nume de familie si ursa ca prenume

| axeldavid a răspuns:

Sunt doi frati Cirel si Dita

| septimia99 a răspuns:

Cel mai amuzant a fost: Persida si Ciongorlaughing