| minuuu a întrebat:

Care sunt cele mai bune jocuri cu masini?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. daca vrei racing, seria NFS exceleaza. daca vrei simulatoare ( aici e crema jocurilor cu masini ) exista de la simulatoarele auto GT Legends pana la simualtoare facute special de BMW, VolksWagen, Mercedes-Benz, TestDrive, sau seriile GRID, RACE, Colin McRae DIRT ( simulator de raliu destul de bunicel ). depinde pe ce te axezi. Poti sa modifici un simulator de camioane si sa pui masini mici ca sa beneficiezi de semnalizari si trafic cat mai apropiat de realitate.

3 răspunsuri:
| Rolik a răspuns:

Am vazut ca cei de aici ti-au recomandat jocuri care se instaleaza, eu sincer ma joc cel mai mult jocuri pe site-uri pentru ca nu prea am vreme, poate te ajuta si pe tine cu ceva niste jocuri cu parcari :)

http://jocuridecondus.info/category/11/Jocuri-cu-parcari/1.html

o zi buna!

| bossss_6710 a răspuns:

3d drive simulator