| Libelle a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate nume pe care le au persoanele cunoscute de voi?

Răspuns Câştigător
25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Lonisia. N-am mai auzit numele asta.Pana azihee hee

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Hrisula şi Limbiada, vecinele mele, familie de aromâni

| Vizitiul a răspuns:

Puţan!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Aminda laughing apple e chiar ft sooopper

| marrr a răspuns:

Polina, Dondoe, Liana, Poema, Ximena[dar asta-mi placebig grin]

| Ana a răspuns:

Ricardo laughing

| Malvina24 a răspuns:

@myrunyk, anamaria94 numele Malvina nu e deloc ciudat! mai bine un nume nemaintalnit decat un nume comun, obisnuit!(nu fac referire la nimeni)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Coca, Malvina, Paris.

| Klara a răspuns:

@anonim

Ariana e cel mai tampit si oribil nume straight face

On: O prietena grecoaica pe nume Elena Sokratopulos. Sokrato mai merge, dar a doua parte a numelui...

| unione a răspuns:

Am o prietena, o cheama Bobita

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este vietnameza si numele ei mi se pare ciudat, desi pentru ceilalti din comunitatea vitenameza este un nume comun.:p

| spyceygirl a răspuns:

Stiu eu un ume de familie care e supe penibil mai ales pe foaie...adica aici ma refer la faptul ca pe un baiat i l cheama Penis(cititi penish), dar va dati seama ca la o lucrare cum e un examen, cand sunt afisate rezultatele numele lui apare ca Penis.ca de unde virgulita sub S...laughing

Mai cunosc si Rata, Curca, Ducu,...laughing)

| gabryel a răspuns:

Ce fel de nume? de familie? hritcu, cazacu, mandreanu, posteuca. voi reveni cu un linck haios...

| tremurici a răspuns:

Zuza(inseamna organul genital al femeii pe tiganeste si de asta ii zice asa la aialaughing ) mai stiu si mar(fructul) si pita(paine) si

| Just mE:x a răspuns:

Consuelo, Liubusca, Sarotin, Artina...

| DeniiMeow a răspuns:

Amira, amged, asharaf thinking, sunt niste vecini...in rest.thinking

| nestlebaby a răspuns:

Mie nu doar ca mi se par cel putin ciudate dar si urate unele nume, cum ar fi:mugurel, codruta, petronela(la asta am ras un pic cand l-am auzit prima data).

| nestlebaby a răspuns:

Cand auzeam de petronela, gandul imi fugea la petrol. logic, nu? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar un nume care imi este ciudat:draghinalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malviana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stelian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malvina laughing
Manalaughing
Ariana
Amisa
Gilda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyya hectorm jugarul evere mahoi suponci andatcoi remy borata jeetom cam asta sunt big grin big grin rolling on the floor

| Kataa a răspuns:

Anita.