| luisanamy a întrebat:

Care sunt cele mai traznite porunci pe care leati folosit la majorat?

Răspuns Câştigător
| demonel a răspuns:

Sa pui sa bea wisky dintrt-un prezervativ(nefolosit)/sa fumeze 2 pachete de tigari singur (daca nu se supara ceilalti)/sa danseze step/sa pui intr-un pahar tot felul de dracii(ardei iute vin rosu, bere si rosi )si trebuie sa ghiceasca ingredientele din cocktail

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sa nu ma prezint la majorat...
Chestia asta cu poruncile la majorat este un joc de societate, ca eu nu inteleg nimic din intrebarea ta.

| cipri08 a răspuns:

Sa faca 1990 de flotari laughing...si nu a facut-o

| onofrei89 a răspuns:

Prietenei mele :un strepteasbig grin

| Cumatrenco_Marin_1985 a răspuns:

Sa umfle un prezervativ si sa il umple cu apa apoi sa il arunce de la etajul 14 la cine in cap big grin P.S.Cind prezervativul a cazut a nimerit o batrina de vreo 80 de anibig grin

| misulick a răspuns:

Sa fuga cu un prezervativ pe strada si sa strige in gura mare sa nu mai e minora