| xDDDDDDD a întrebat:

Care sunt materiile voastre preferate la scoala?
o. O >:

14 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Matematica si Engleza

| Ciprian a răspuns:

Sportul:X

| ionika17 a răspuns:

Romana/Engleza

| cuteandfunny a răspuns:

Limba romana,franceza,engleza,muzica,religie, informatica, psihologie happy

| adelutza29 a răspuns:

Chimie si bio:X

| βǿβǿ a răspuns:

Sport,desen,muzica si informatica

doar pentru. ca sunt profesori de trebuie love struck

| valy31 a răspuns:

Sunt putinelaughing. Imi place geografia si istoria, dar numai cea din interbelic cu Hitler. Cred ca is putin nebunalaughing

| dan_1805 a răspuns:

Chiulul,sportul si sticlismul cu fumatul happy

| SussieLex a răspuns:

Salut!
adevarul este ca nu imi plac foarte multe materii.dar cel mai mult imi place: engleza,latina,desen, franceza, religie si sport.

tie care-ti plac?happy

| ProAlecks a răspuns:

Informatica, Algebra, Sport si Biologie(mai putin)

| ogreaxel a răspuns:

Chiulitu`lol
si sportu`laughing)

| EuAlaStrain a răspuns:

Poi dirigentia, sportul, Desenul, muzica si religia sunt cam materiile mele preferate cu toate ca sunt aproape sigur ca e la fel la 90 % din copii big grin laughing Dar in general imi mai place ora de Engleza, Romana cateodata si chiar si matematica cand stiu cate ceva din lectie big grin.happy Nu e necesar sa imi dai funda. doar daca vrei happy Sanatate

| xDDDDDDD explică:

Pai mie laughing))
muzica, singura ora in care pot face ce vreau...adica sa stau degeaba laughing),sau sa vb cu profu' despre viata lui si a noastra in general, singurul discurs pe care il spune el laughing) [[profu' e "destept"in toate, mai potzin muzica big grin ]]

| RoboTsel a răspuns:

Sincer pare ciudat...matemaicahee hee