| Secretkkk a întrebat:

Care sunt preferintele voastre la haine?

15 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Depinde de obicei casual si sport.

daniela
| daniela a răspuns:

Sport si cat mai comod asta dacanu ma duc la ceva festiv

| JackieSue a răspuns:

Sport si totusi trendy.

mlm
| mlm a răspuns:

Cat mai lejere dar si de bun gust, nu am fite.

| SweetCandy a răspuns:

Casualhappy

| Klara a răspuns:

Cat mai casual...happy
Rareori ma mai imbrac elegant, in ciuda insistentelor mamei =)

| ing. a răspuns:

Bunakiss. Pai.cu ce ma simt eu binelove struck.Imi place sa ma imbrac mai mult sport, deoarece este foarte comod. In unele ocazii mai speciale, imi place sa ma imbrac elegant, insa nu tipator. In astfel de ocazii prefer combinatii gen alb-negru, sau gri(am incercat niste pantaloni de blugi scurti gri cu un tricou dragut gri si mi-a placut mult).
Pa`pakiss

| sorin a răspuns:

Ce imi vine bine si in ce ma simt comod aia port in general sport

| snepy a răspuns:

Casual happy haine de firma doar cele de sport in rest nu conteaza

| Mefisto23 a răspuns:

Casual-sport. Nu sunt genul black tie, dar la un eveniment mai "scortos" cum le spun eu. mai scap si cate-un smoking, nu mai mult!

| dulcika a răspuns:

Sporthappy tu?

| ancalazar a răspuns:

Important e sa-mi vina bine ....de obicei prefer lucru simple dar de efect happy

| SpikE a răspuns:

Nu conteaza, lejer sa fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei adopt stilul casual, dar depinde mult locul unde ma duc, sau ce activitate urmeaza sa intreprind. Important e sa ma simt bine in pielea mea si sa-mi placa in primul rand mie ceea ce port.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Totul este în funcţie de locul unde merg, ora din zi sau din noapte, etc.
În general: casual, elegant şi cât mai comode.
Pa, pa.