| AndreeaElena a întrebat:

Care sunt proiectele tale personale?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Planurile mele de viitor sunt doar de ordin familial, caci pe in ceea ce priveste locul de munca si cariera nu pot schimba nimic. Mi-as dori o casa noua, o fetita doar a mea si incercarea de a avea pentru totdeauna in suflet linistea pe care o am acum.
E cel mai de pret lucru pe care il poate avea cineva, desi multi or sa ma contrazica si vor spune ca banii sau sanatatea au mai multa valoare.

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Sa invat sa primesc compliment.Sa-mi bag in cap ideea ca florile sunt frumoase si fetele se rosesc cand primesc flori.Sa incerc sa menajez mai mult omul, sa spun un adevar fardat ca o centurista pentru binele celor din jurul meu