| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place? Nu "se uita la tine insistent", "te atinge din asa-zisa greseala", as prefera semne mai subtile, gen sa te faca geloasa, etc
Multumesc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine,te atinge,i bate inima puternic,te vrea,te doreste, te imagineaza dezbracata, ce detalii sasi mai dau, isi zambeste, vb cu tine etc sau poate ca uni fac exact invers din frica ca nu il vei place sau dezamagiri din trecut e fita umana e complexa e greu de airmat in general cu cat interesul creste cu atat incercam prin diverse metode sa il avem dar exista si frica /teama care nu pun bariere

| LoveSleep a răspuns:

Nu există semne subtile.
Îți dai seama când un băiat te place chiar dacă ești surdo-mută. Pur și simplu, îți dai seama. E imposibil să nu observi, emană testosteron pe gură, pe nas și pe ochi.
O zi bună în continuare.

| KillMePlease a răspuns:

Cu plăcere
thumbs up

| Suck a răspuns:

Ba da fratele Jony de la manastire ce face? Nu prea l-am vazut, face abuz de oral?

| ubox7007 a răspuns:

Nu exista ceva clasic pentru toti, fiecare este diferit, daca tu simti ca te place, sunt sanse sa te placa.