| bjwoqoqk a întrebat:

Care sunt toate liceele din Timisoara cu profil filologie intensiv/bilingv engleza, si pe care il recomandati? (cu privire la cat de buni sunt profesorii etc.)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea la care nu va fi nimic capabil sa-ti raspunda, fiindca un copil poate emrge la 1 singur liceu, nu la toate odata ca sa poate sa-ti dea informatie despre fiecare in parte sau despre care crede l ca este mai buna.

Un lucru este clar si arhicunoscut: profesorii sunt peste tot buni, doar pentru copii care invata, pentru ceilalti sunt rai.