| sweetandra96 a întrebat:

Care sunteti in clasa a 8-a si ati dat simularea la romana? Imi trimite-ti si mie va rog site-ul sa fac si eu... ca maine am simularea si nu stiu

3 răspunsuri:
| f a răspuns:

Simularile la mine au fost concepute de profesorii din scoala, asadar cu siguranta chiar daca iti dau subiectele nu le vei avea la fel. Exerseaza cu modele de pe net! te vor ajuta!happy Bafta la simulare! Si la examen!winking

| pufosheniaaa a răspuns:

Sa stii ca nu sunt la fel poate tu rezolvi ceea ce este pe un site si iti cade alceva stai linistita ca nu e greu eu am dat deja 2 simulari anul acesta mai bine foloseste-ti timpul pentru invatat decat pentru cautat subiecte ok. SUCCES o sa iti tin pumnii (fundita?)

| sweetandra96 explică:

Multumesc pentru raspunsuri