| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Care telefoane vi se par cele mai bune?

Cele cu touchscreen sau cele cu butoane normale?

5 răspunsuri:
| anonimatic a răspuns:

Eu am telefon cu touchscreen si iti pot spune ca pana acum a functionat destul de bine, insa aceste telefoane sunt foarte sensibile.Eu l`am udat si de atunci, pentru un timp bun incepea sa mi se blocheze, trebuie sa ai mare grija cu ele, mai ales la inceput. Spun ca ar fi mai bune si mai sigure cele cu butoane. happy

| cezara2002 a răspuns:

Buna! Mie mi se pare mai bune cele cu touchscreen.Pa pa :*

| whiterose26 a răspuns:

Buna.Depinde de telefon.Am avut o experienta nefericita cu un telefon cu touch ( un Iphone mini ), norocul meu ca l-am pierdut la scurt timp dupa ce l-am achizitionat.Foarte multe colege de ale mele au telefoane cu touch si sunt foarte multumite, mai ales cele cu Samsung, avand si un pret accesibil.
Eu momentan detin un telefon cu slide, Samsung, si sunt destul de multumita de el, dar visul meu e sa primesc sau sa-mi achizitionez unul cu touch, pentru ca sunt silentioase, usor de manevrat, unele sunt chiar personalizate pentru fete, avand diverse modele pe carcasa.
Daca as fii pusa in situatia sa aleg intre un telefon cu touch si unul cu butoane normale, l-as alege pe cel cu touch, deoarece sunt si la moda, si comode si destul de accesibile.
Sper ca te-am ajutat, numai bine iti doresc:*

| 女時日水한국어 a răspuns:

Cele mai bune is cu butoane normale.Eu am cu touchscreen si merge uneori ff greu. Daca ar fi sa mi-l schimb mias lua un Nokia c3 cu multeee butoanewinking

| 30stm a răspuns:

Mai interesante sunt cele cu touchscreen dar mai rezistente sunt cele cu butoane. daca vrei sa-ti iei un telefon incearca Nokia touch&type are si butoane si touchscreenwinking