| StylinsonGirl a întrebat:

Care telefoane cu touchscreen vi se par cele mai bune? big grin

Răspuns Câştigător
| alexandru_4684 a răspuns:

Mie mi se pare bun si LG GT400

11 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iphone 4
Samsung Galaxy S
HTC Desire HD
Nokia N900
lG Optimus 7

| MisterKat a răspuns:

Samsung

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nokia 5230, 5800, Samsung Corby, Samsung Star.
Mi se par cele mai ok.
Depinde si de bugetul fiecaruia.

O seara placuta!happy

| NthtoShare a răspuns:

Iphone... 4

Răspuns utilizator avertizat
| Crina_7980 a răspuns:

Eu am un Nokia 5530 XpressMusic şi sunt extrem de mulţumită!
Are aproape 2 ani şi aproape nici o zgîrietură. Dacă îl porţi în husă şi cu peliculă pe ecran e în stare ideală. Dar şi fără husă se păstrează foarte bine.
Plus la asta e disponibil într-o gamă largă de culori

| Miuriel a răspuns:

Nokia 5230 e cel mai bun dupa parerea mea, a luat sute de cazaturi si merge perfect si are un pret foarte bun.Eu zic ca daca vrei un telefon adevarat acesta e perfect.
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=606&vpy=78&dur=361&hovh=273&hovw=143&tx=62&ty=171&ei=Uv4dTdOaEoGy8gOAqomEBw&oei=Uv4dTdOaEoGy8gOAqomEBw&esq=1&page=1&ndsp=20&ved=1t:429, r:3, s:0&biw=1366&bih=677

| diana_4229 a răspuns:

Da

| AnotherSimplePerson a răspuns:

Pai sunt multe...
daca vrei scump ia un iphone4

daca nu... poti lua LG cookie fresh :X e prea bun.

daca vrei si mai ieftin ia Samsung corby...si el e f bun love struck

| DanielaDumitrescu99 a răspuns:

Samsung Galaxy 550winking. Samsung Galaxy S. iphone (toate iphonurile). Sper ca ti-am fost de ajutor... fundita?

| Bisquit_3690 a răspuns:

Acuma depinde de preferintele tale.
Eu personal am un Smsung Corby.Aspect destul de placut.Baterie foarte buna, ma tine 4 zile si ascult zilnic muzica minim 2 ore pe el.Camera 2 mp destul de bunicica.Touchscreen-ul raspunde destul de bine.

In raportul caliatate/pret consider acest telefon foarte bun. Daca vrei sa furi ochii tuturor iar banii nu sunt o problema zic asa:HTC sau I-Phone