| AlxGoliatH a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun:
Samnsung Galaxy Fit
LG Optimus L3
HTC smartphone explorer
Samsung Galaxy Y
Samsung Galaxy Gio
As vrea sa stiu si cat cat tine bateria la fiecare si care este mai rapid si accesibil,multumesc anticipat, cel mai bun raspuns primeste funda big grin

1 răspuns:
| TeQui a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Gio, si este foarte bun, Fitul are intr-adevar camera de fotografiat mai mare 5mp... dar Gio are procesorul 800 pe langa Fit care are 500... si la gio merge mai repede eu asa am ales intre cele 2, daca ai aparat de fotografiat si nu ai nev de un telefon pentru poze iti recomand Gio este foarte bun (merge repede si usor) si bateria tine bine;] funda? xD