| iuliaGirl11 a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun antivirus free?

5 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Dupa parearea mea (dar si testele spun acelasi lucru), AVG 2011 Free Edition, este cel mai bun, iar competitorii sai cum ar fi BitDefender incetinesc mult sistemul.Iar daca nu vrei acest anti-virus poti incerca si Nod32 sau Avast/Avira care iar sunt anti-virusuri foarte bune.

Succes!

| ROB3RT89 a răspuns:

Niciunul! Cele mai bune sunt kaspersky si bitdefender! Poti descarca kaspersky de aici=>http://www.kaspersky.com/kis_latest_versions si activezi trialul de 30 de zile.Cu antivirusurile free sau cele gen nod32, avira nu faci decat sa-ti faci in cateva luni windows-ul praf, va merge din ce in ce mai greu.Aceste suite de scuritate sunt dorite de anumiti utilizatori pentru consumul redus de resurse, dar in teste pica mereu!

| Despretoate a răspuns:

Avira
Cauta pe Google:
lista antivirus xaaaaucxbbbbu

| MisterSprinkle a răspuns:

Mie mi se pare avastul cel mai bun! E si in romana!

| mieraganu25 a răspuns:

Bitdefender e super bun.