| Maria002 a răspuns:

Buna! Mie mi se pare mai frumos prima fata, deoarece are stilui ei apartea.
Sper ca am ajutat!
Esti o scumpa!

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Amândouă sunt la fel de drăguțe, dar îmi place mai mult stilul celei de-a II-a. Nu este la fel de copilăroasă ca prima. Știe să facă poze artistice, e naturală și denotă maturitate.
Baftă!

| Tweetymrrr a răspuns:

Prima tipă.

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Amandoua sunt foarte dragute, dar pozele celei de-a doua sun mai mature, mai artistice.

| Hallie a răspuns:

A doua de la 1).

| alexandra_9303 a răspuns:

Prima mi se pare mai draguta.

| stilferlo a răspuns:

Prima, si a 4a, iti sta foarte bine happy

| SexyAnon explică:

Eu sunt prima big grin.
Va multumesc din tot sufletul de raspunsuri :*.

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Mie imi place ultimahappy

| inafewwdaysT a răspuns:

Prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua. Presupun ca tu esti a doua, d-aia ai pus-o a doua...

| ZappaLicci a răspuns:

Bunabig hug In primul rand vreau sa-ti spun.love struck ca daca esti uh in poze esti o schumpa :* Asha si : La [1] love struck Prima e ff frumoasa desigur si celelalte dar prima are ceva speciallove struck Si la [2] Prima si a3-a sunt love struck superbelove struck! sper ca te-am ajutat sau cel putin tziam spus parerea mealove struck :*! bb

| F3f3 a răspuns:

1-2 1-3 2-3 p