| Andreasx a întrebat:

Cartela de cosmote sau Vodafone? care este mai ieftina si are si optiuni ok?

3 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Eu nu am cartela de Vodafone.Am Orange si cartela cu numar e 27 de lei, iar cealalata e in jur de 30.cu 5 euro.
Ai mai multe optiuni la Orange, daca ai intre 14-24 sau 26 ani nu mai stiu sigur o sa primesti sms nelimitate.Eu mi-am incarcat luna asta si am primit 2000 min in retea+150 nationale si internationale+50 MB+sms nelimitate! Eu zic ca se merita! Funda?

| Andreasx explică:

Am Orange, vreau sa schimb.

| Rozaliul a răspuns:

Salut! Daca vorbim de "avantajele optiunilor" cred ca Orange ar fi mai potrivita, mai ales cu optiunea Orange Young care iti ofera 2500 minute in retea, sms nelimitate, 150 mb net, 75 min si sms in alte retele, facebook nelimitat atata timp cat ai mb disponibili.Dar daca tinzi intre Cosmote si Vodafone ti-as recomanda Vodafone. Toate cele bune!