| Sallatiny a întrebat:

Cat ar costa un telefon cu touch screen fara abonament? Nu conteaza reteaua, doar pretullaughing)

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Pai depinde de model, normal:))
Uite cateva modele de tel.cu touch screen si pretul:http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/cu-touch-screen/
PA:*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unul bun trece de 500 ron.
Pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

De la 5 milioane la foarte mult.laughing) De exemplu un Corby te-ar costa cam 4 jum asa... Un HTC. vreo 12...acum nu stiu big grin dEPINDE CE TE intereseaza!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Preturile sunt de peste 390 ron.
Nu sunt bune cele cu touchscreen... daca esti o fana a mesajelor, vorbitului mult la tel, si a muzicii nu-ti recomand telefoanele cu touchscreen.

Bafta si o seara placutahappy

| Sallatiny explică:

Nu conteaza modelul. Care e cel mai ieftin si sa fie si cat de cat bun? Macar un an sa ma tinalaughing

| SERIOUX a răspuns:

Intre 200 lei si 1. 500 lei(toate preturile)

| LorDLeoN a răspuns:

De la 4 mil- cel mai ief la -24 de mil cel mai scump care l-am vaz eu fundita plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar costa in Austria 6 euro cam asa l am cumparat eu pe al meu si... va avea 67 de ani garantie sa stii Mariaa

| MagicDoll a răspuns:

Si eu vreau sa-mi cumpar....nush pana in 450 ron
da am gasit u nu?