| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă intrarea la MegaDiscoteca Tineretului Costinești? Și ca să stai la o masă iar trebuie să plătești?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Salut. Intrarea se presupune a fi gratuita dupa ora 22, doar ca lucrul asta nu se intampla. Biletul de intrare costa 20 de ron, 30 daca vorbim de mai multi artisti care cocnerteaza ins eara respectiva. Mesele din jurul scenei se inchiriaza, restul nu. Preturile la bauturi au scazut insa, acum ai promotii (exemplu 1 sticla de vodka cu 4 sucuru la 120 ron). Recomand oricum, evident, White Horse-ul in Costinesti.

1 răspuns:
| MotanAndrei a răspuns:

Daca intri intre primi 200, intrarea e gratis. Daca intri dupa orele: 22:00, iar nu platesti nimic la intrare. Daca intri mai devreme intrarea e intre 10-20 lei, depinde cine concerteaza seara respectiva. + Fetele au gratuitate. Iar preturile la bauturi, sunt piperate.