| Blnda17 a întrebat:

Cat costa revista "cool girl poster"? Am auzit ca are pozter cu Miley Cyru:X

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Parca 3, 5 ron

36 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Mai bine iti cumperi,, Everything of Miley Cyrus''. o sa gasesti aceasta revista, dar la magazinele de faima.Eu am chiar 6...si am in fiecare revista cate un poster, si lucruri despre Miley (in romaneste)...revista costa 40 de lei. dar revista,, cool girl poster'' costa 12 lei.pentru ca are doar postere si inca cateva chestii.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De ce nu iei o carte in locul acestei "reviste"? Te va ajuta mai mult.
Spor!

| Moneyandfame a răspuns:

Cica s-au inventat tonete de ziare.Cica sunt in afara casei.Stiu,e greu sa iesi, dar fa un efort.Iti urez succes!

| Diana7383 a răspuns:

Eu ieri mi-am luat dar am luat-o pentru posterul cu paramore laughing

oricum are mega poster cu miley. si costa 3. 5 ron

| Blnda17 explică:

Cristi am carti destule o voiam sa imi pun pe perete posterwinking

| Blnda17 explică:

Fata cool minti big grin si mult pentru ca am luat astazi revista(din pacate nu avea poster cu Miley era in numarul trecut)Ms oricum da secretel 3.5 era dar are numai postere urate mi-am luat teapa!{sory greseli am scris repede:poster-Cyrus}

| cris4ever a răspuns:

3, 99ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista e numai 4 lei si are postere nu numai cu miley cyrus si multi alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista este 4 lei si are poster si cu miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brygitta:buna! revista (cool girl)costa 4 lei si reprezinta poster cu miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu stiti nimic nicinullaughing...CollGirl ii 3, 99 RON si CGPoster ii 2, 99 RON...bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brygitta:cand publicati revista cool girl nr.acesta? trezitiva odata! sunteti prosti! mai bine nu scriti nimic decat prostiile voastre! credeti ca sunt haioase dar sunt stupide! nu stiti nimic! good bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi iau in fiecare luna cool girls poster(impreuna cu popcorn, bravo, bravo girl, hannah montana, h2o si jetix)si dau pe el 3.5(35 de mii in bani vechi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3, 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea sa coste peste3 ron. si da are si postere cu miley cyrus big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aparuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am dar sincer nu cred... oricum nu am apucat sa o cumpar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba este un poster XL cu Miley Cyrus in "cool girl poster " nr 1 si costa 3, 49 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista cool girl poster costa 3, 5 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, are poster cu taylor swift! Si costa 8 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa costa 3. 5 lei si are un megaposter cu miley cyrus app luna februarie este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si cu miley dar eu nu de asta am cumparatotongue ci pentru ca are megaposter cu twilighttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii si cand apare? 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4lei si 49 de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 lei