| Diana_5031 a întrebat:

Cat de faine sunt cartile Jurnalul Vampirilor? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Emanuella_8357 a răspuns:

Sunt foarte diferite decat serialul.

Elena este blonda cu ochii albastrii, are o sora de 4 ani, Stefan este genul de baiat "timid". Mai ciudat este ca ne-am obisnuit cu personajele din film, iar acestea sunt cu totul diferite.

niciodata nu o sa fie exact la fel ca in serial, sau invers.

in schimb, merita citite.

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Sunt foarte frumoase... au multa actiune dar si dragoste... eu le-am citit primele trei in 2 sau 3 zile big grin deci sunt captivante si greu le lasi din mana. ti le recomand :*

| DianaScorpio a răspuns:

Le-am citit doar pe primele 2 deocamdata. Sunt foarte ok, insa sunt extrem de diferite de serial.
Personal, serialul mi se pare de un milion de ori mai reusit.