| anonim_4396 a întrebat:

Cat de fanatic trebuie sa fi incat sa plangi in lacrimi ca nu ai reusit sa primesti un autograv de la idolul preferat?

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Un pic peste masura de fanatic. Mi se pare cam exagerat, chiar daca persoana respectiva tinea foarte mult sa primeasca un autograf. Mi se pare firesc sa iti para rau si sa te oftici ca nu ai reusit, dar nici sa reactionezi in felul asta. Eu, cel putin, nu as reactiona asa, indiferent de cine ar fi cel sau cea de la care as fi putut obtine autograful.