| Phantasmagoria a întrebat:

Cat de mult pot slabi facand zilnic jogging zilnic, timp de o luna? Fara dulciuri si paine multa?big grin funda

Răspuns Câştigător
| dicualex a răspuns:

Intr-o luna? Fara dulciuri si paine multe? doar astea te ingrasa pe tine? cat vrei sa slabesti?
Normal si normal degeaba faci jogging daca mananci cartofi cu crenvusti sau carnaciori etc... trebuie sa ti un regim alimentar
si da intr-o luna poti da mai mult de 15 KG! jos daca ai un regim strict mai sarac in KCal, sau poti da chiar 2 kg daca nu ti regim
.

2 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Jogging-ul e foarte bun, dar mai adauga si un consum regulat de fructe in fiecare zi si vor aparea rezultate. Dar vezi, totusi, ca in procesul de slabire e foarte importanta perseverenta. Preferabil nu te opri dupa o luna, continua. E destul de greu sa slabesti, dar daca faci ceea ce faci tu ramane constant ai sanse sa se simta pierderea greutatii in vreau 6 saptamani. happy

| Usagiii98 a răspuns:

Eu am prieteni care au slabit foarte mult facand jogging in fiecare zi dar alergau cateva ore si nu stiu daca au facut asta timp de o luna sau mai mult.>.< oricum eu cred ca merita sa incerci sa faci jogging daca vrei sa slabesti^^