| passenger a întrebat:

Oare voi slabi la copase intr-o luna daca voi renunta de tot la carne, dulciuri, prajeli, paine, etc. si le voi inlocui cu salate sau ceva sarac in calorii + jogging?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum reactioneaza organismul tau poti slabi mult sau putin.

| SamSon a răspuns:

Cu siguranta ca vei scapa de 5-10 kg, acum depinde si cat de server va fi regimul

| chelie91ptm a răspuns:

Cu siguranta

| Clarity a răspuns:

Poti manca mai putin, si da jogging ii important.dar am gasit un site de exerciti pe care le fac si eu, poate te poate ajuta http://www.csid.ro/dieta/exercitii-pentru-coapse-si-solduri-2779876/, chiar functioneaza :*.

| NesCafe a răspuns:

Pai... daca poti sa renunti la carne si dulciuri este bine.Dar la paine nu stiu daca se poate pentru ca la unele mancaruri iti trebuie paine dar daca vrei sa slabesti nu manca atat de multa paine... mai putina big grin

| REXX a răspuns:

Nu trebuie sa renunti la alea de mai sus :-J re sa mananci regulat de 3 ori pe zi la o ora anume... si sa faci sport

| Mihaela_2393 a răspuns:

Nu renunta dar la fiecare mincare in care se foloseste ulei pune doar o lingura de ulei carnea pestele... nu le praji dar fierbele maninca cite mai putine dulciuri nu multe cit mai multe fructe si legume fa cea ce tiam scris si maninca atit cit iti este gustul dar daca maninci cite putin nu vei fi sanatoasa si putine sanse sa slabesti!