| yohasensei a întrebat:

Deci fac jogging in fiecare zi o ora cu tot cu mici pauze de 1-2 min si vreau sa slabesc 7-8 kg si nici nu mananc dulciuri paine sau sucuri si nici carne grasa si beau 3 l de apa pe zi am 13 ani as putea da jos 7-8 kg si cei care sunt experimentati in jogging cat de mult poti slabi intr-o luna? mersi mult caremi da raspunsuri:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Cei care sunt experimentati in jogging deja sunt slabi si o fac de performanta nu pentru a slabi, si depinde de vointa ta poti da jos i mai mult daca te tii si maresti timpu, si asa ca sfat prietenesc incearca sa sari coarda 20 30 de minute pe langa alergat o sa vezi rezultate magnifice, dar e viata grea, baba sufera la frumusete

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Depinde cate kg ai acum. Dar parerea mea este ca la 13 ani, 7-8 kg le vei da jos in 3-4 luni cu jogging si regimul alimentar mentionat. Recomand si niste exercitii fizice pentru tonifiere, sa nu atarne pielea pe tine dupa ce se arde grasimea. Succeswinking

| CristianM a răspuns:

La 13 ani totul tine de alimentatie si odihna, treci pe la un nutritionist.

| 女明DongRi a răspuns:

Buna! Daca reusesti sa slabesti atat imi poti spune si mie, as incerca si eu. Multumeschappy

| yohasensei explică:

Pai mersiiiiiiii mult de la toti da nu sunt chiar asa grasa adica am 56 kg si 1, 67 oricum mersiii muuuuuuuuult va pup succes in tot ceea ce facetihappy:*:*:*