| ChuckybooM a întrebat:

Daca fac jogging zilnic (imi propun sa slabesc), timp de o luna, mi se vor micsora sanii?

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Nu...Sanii nu ti se vor micsora dar nici nu vei slabi prea mult intr-o luna. Vei scapa de maxim un kg asta daca vei avea grija ce mananci. Daca alergi si apoi mananci extrem de mult in restul zilei sau mananci mancare prajita, deja poti sa uiti de slabire. Oricum sanii nu se micsoreaza la efort.(Uita-te la Simona Halep, un bust impresionant si face sport 6 zile din 7) Succes