| ChuckybooM a întrebat:

Daca fac jogging zilnic (imi propun sa slabesc), timp de o luna, mi se vor micsora sanii?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ropidox a răspuns:

Nu in nici un caz sanii s-ar micsora datorita unor chestii hormonale, nu ca ai face sport, Deci nu! Sportul e sanatos din toate punctele de vedere!
Sper ca te-am ajutat! Funda!

5 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Nu, in nici un caz. O data de sani au ajung la o marime, ei pot sa se mareasca in continuare dar niciodata sa se micsoreze. Totusi daca vrei sa slabesti iti propun sa incerci si daca devii un pic mai slabuta sanii tai vor iesi in evidenta si se vor vedea super love struck Eu stiu cel mai bine deoarece am fost acum... 1 an sa zic asa. eram cam grasuta cu sanii mari dar m-am pus pe slabit si acum toata lumea imi zice ca am niste sanii frumosi. Daca vrei o poza cu mine sa vezi cum ar iesi. lasa-mi un mesaj :*

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Nu. nu are nici o legatura.

| djrobby a răspuns:

Da o sa ramai fara!
Glumeam, din potriva daca slabesti mult chiar vor iesi in evidenta mai bine, acum depinde si cat de mari ii ai!

| dعα a răspuns:

Nu pentru ca asa ceva nu este posibil dar nu uita ca trebuie sa mananci si sanatos