| alexceausu a întrebat:

Cat dureaza sa inveti toata materia la psihologie pentru admitere? Daca 2 saptamani doar asta fac, am sanse sa intru la snspa sau universitate? Tin sa mentionez ca nu sunt total paralel cu materia, dar nu am facut meditatii si nivelul meu actual este de 6

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu zic ca dacă tragi tare 2 săptămâni o scoți la capat.
Ideea e sa fructifici tot timpul pus la dispoziție și sa nu pierzi nici măcar un minut. Așa vei sti ca ai făcut tot ce tine de tine.

| Andreearadu13 a răspuns:

Știe cineva cât trebuie sa iei ca să treci examenul? Dacă iei nota mica intri la taxa?