| Rebbbeca a întrebat:

Cat m-ar ajunge un telefon Touch Screem ]? Cel mai ieftin... fara abonament sau ceva de genu

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Buna! Eu am avut mai de mult Nokia 5230, e un telefon de marca Nokia de la finlandezi sau Vodafone 543, care nu e scump!

3 răspunsuri:
| deea1919 a răspuns:

Cel mai ieftin e Alcatel ot-710...am si eu din asta si e destul de bun si e in jur de 300 lei http://www.youtube.com/watch?v=SdYVV-WowPg

| bubbiubbi a răspuns:

Samsung corby

| pwwwwwp a răspuns:

Eu am Samsung corby si am dat pe el 500 de lei...dar sa nu il iei ca te plictisesti repede de el