| nimicaici a întrebat:

Cat timp petreceti la calculator zilnic? SINCER!

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pff, destul de mult.
Nu pot sa zic exact, pentru ca sunt zile cand n-am altceva ce sa fac si stau pur si simplu pe net, sunt zile cand mai am si alte treburi si nu prea intru.
In medie, in timpu` saptamanii, cam 8 ore.
In weekend, mai mult.
Avand in vedere ca stau si ma uit si la filme online, destul de mult.
Tu?

| Wowhow a răspuns:

Sincer? cam 1 ora in timpul saptamanii si 5-6 ore in week-end. laughing Da dependenta, ce pot sa spun?

| 10roxana10 a răspuns:

4 ore

funda?

| monamonkey a răspuns:

Recordul meu e de 38 de ore continuu fara somn, doar pauza de tigara, mancare si baie, din cauza ca eram dependent de World Of Warcraft.

| Ionela_Ratea_1988 a răspuns:

10 cu aproximatie