| BeHappyForMe a întrebat:

Cat timp se lasa parul pe bigudiuri daca mi-l fac acasa pur si simplu doar cu fixativ si spuma?

Răspuns Câştigător
| zizi000 a răspuns:

Depinde de par. eu de ex imi pun bigudiurile seara(cu parul ud) si dimineata cand le desfac zici ca sunt oaielaughing. Dau cu putin fixativ si il aranzez si rezista toata ziuahappy

1 răspuns:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu cand mi-l mai pun pe bigudiuri il las toata noaptea, asta pentru ca pot sa dorm cu ele, nu ma deranjeaza, insa ar trebui sa il lasi cam 2-3 ore.Mult succes! Un An Nou fericit!