| anonim_4396 a întrebat:

Cate persoane va iubesc cu adevarat? Dar voi pe cine iubiti cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Familia e cea care te iubeste cu adevarat. Urmeaza prietenii etc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia te va iubi intotdeauna. :X ❤

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu iubesc un băiat din întreg sufletul meu/Cu tot cugetul meu/Şi cu toată inima mea/Dar el nu îmi împărtăşeşte sentimentele/Şi asta îmi sfâşie sufletul tot mai mult cu fiecare zi ce trece/Dar el nu vrea să vadă.../Ce îţi oferă ceilalţi se numeşte afecţiune/Părintească, ş. a./Dar dragostea adevărată ţi-o poate oferi doar parenerul de viaţă/Dacă ai noroc...

| Maniac_7301 a răspuns:

Exceptand familia nu are rost sa iubesti pe cineva, e suficent prietenia.
Voi confundati prietenia cu altele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia si prietenii ma iubesc cu adevarat. Iar eu pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ely, e o mare prostie sa-ti placa baietii la varsta asta!
no talking