| anonim_4396 a întrebat:

Cate volume din jurnalele vampirilor sunt in total? cate volume au aparut din jurnalele vampirilor in romania?

Răspuns Câştigător
| alexandrabuga96 a răspuns:

Pai sunt 10 parca(adica asa am auzit, nu stiu sigur)dar in Romania au aparut decat 6 din pacate sad

2 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Nu stiu sigur cate sunt, dar in Romania sunt doar 4 ( Trezirea, Lupta, Furia & Reuniunea) din cate stiuthinking
Sper ca te-am ajutat!

| gabrielaelena a răspuns:

Pai momenta sunt 4 volume si inca 3 ddin continuarea seriei, in total 7, in Romania a aparut de curand volumul 6