| anonim_4396 a întrebat:

Cate zile am voie sa lipsesc pe semestru? (cu motivare scrisa, nu de la medic). Daca lipsesc o saptamana pot pati ceva? Sunt clasa a VII-a. Avand in vedere ca o sa le motivez ma gandesc ca nu are ce sa imi faca. (nu chiulesc...am o problema).

1 răspuns:
| TheQuestioner a răspuns:

Stiam ca o foaie scrisa de parinti de poate scuti 5 zile, in caz ca perioada e mai mare de 5 zile poti face 2 foi, acum depinde de scoala care este limita de foi, la noi este 5 spre exemplu