| Mariaa a întrebat:

Cateva statusuri gen: totusi ma adoora pentru ca sunt coopil iar singura mea atingere il duce`n paradis :X
funda

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu e chiar status...

"Da, sunt copilaroasa si afurisita si rautacioasa si razbunatoare pentru pot si vreau, pentru ca stiu ca o fiu iertata oricum. si pentru ca stiu ca am dreptate. Pentru ca uite-asa sunt usor de dezamagit si uite-asa iti arat cat de rea si afurisita pot sa fiu. pentru ca pot si vreau. Pentru ca nu e corect si o sa bat din picioare si-o sa refuz sa te sarut pentru ca sunt eu a naibii. Si dezamagita si trista si plang de draci."