| SERIOUX a întrebat:

Cati ani aveti? fumati?

21 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Am 14 ani si nu fumez si nici nu vreau(sunt fata)!

| Love3 a răspuns:

15 si nu fumez

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Am 13 si. ocazionallaughing)

| Ğίααα a răspuns:

15 ani.
Sii nu, nu fumez.

tu?

| Ana a răspuns:

17 ani, nu fumez

| SERIOUX explică:

Io am 13 ani si fumez

| Psihiatra a răspuns:

13.Nu fumez si nici nu voi fuma vreodata!

| valiblonda1 a răspuns:

Am 17 ani si nu fumez u?

| BellsC a răspuns:

15 si nu o voi face vreodata.
Dc nu incerci sa te lasi? Acum cat mai ai timpwinking

| Ysha a răspuns:

13 si nu fumez

| Razvan a răspuns:

17 ani si niciodata nu am avut curiozitatea sa pun tigara in gura desi am avut "oferte"

| SERIOUX explică:

Da ce va e asa frica sa fumati?

| Kqzu97 a răspuns:

13 ani si nu voi pune vreodata tigara in gurabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cσσкiє a răspuns:

Am 13 ani şi nu, nu fumez.De ce ne e aşa frică să fumăm? Pentru că ştim că vom deveni dependenţi, plămânii noştri vor fi ultra-afectaţi, la fel şi inima.Plus că se duc mulţi bani pe chestia asta care nici măcar nu'ţi face bine.Think it again.

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

13 si nu fumez happy

| TheLostInTheDark a răspuns:

17 ani si da fumez d l 14 eubig grin... j vad ca p`aici cam nimeni nu fum...

| DeeDee_5322 a răspuns:

Dabig grin
Eu frumez
De la 12 ani jumate sau 13thinking

| DianaMrr a răspuns:

17 ani...si da fumez de la 13

| Eღilia62 a răspuns:

14 ani si da, cate 1-2 pe zi! Cand ies cu colegii in pauza(cu cei fumatori, normal)

| iulianus111 a răspuns:

AM 12 ani fumez... si nu-i adevarat ca devii dependent deoarece eu m-am apucat fix de ziua mea cand am facut 12 apoi m-am lastat 5 lui si iar m-am apucat apoi am luat o pauza de 3 luni si m-am apucat pana in ziua de azi luna viitoare fac 13 ani a da nu-i adv partea cu dependenta eu m-am repucat doar asa ca am vurt ca mi-am vazut preiteni