| anonim_4396 a întrebat:

Aveți curajul de a recunoaște?
Câți dintre voi fumați/sunteți fumători? big grin

Răspuns Câştigător
| IonutP22 a răspuns:

Eu unul nu am vazut niciodata ceva bun in a fuma. Am incercat in adolescenta, dar nu am reusit nici sa invat si nici sa-mi placa. Mamaia mea avea o vorba despre asta: "Sus fum, jos scupiat si in gura un ‘rahat’". Daca face sens ceea ce spun.

Mai bine intrebai daca aduce vreun beneficiu prin faptul ca fumeaza? Si care ar fi acela?

12 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu fumez, nu suport fumul acela oribil, si nici mirosul ce ramane dupa.
Am incercat demult, cand eram in liceu.

| J0B0MAT a răspuns:

Asta cu avutul curajului de a recunoaște era valabilă acum vreo 10 ani când era cu ascunsu de părinți și cunoștințe. Nu fumez mult, ocazional.

| mentholinks a răspuns:

Da, fumez, am facut si cancer de cateva ori dar m-a ajutat iarba si m-am vindecat. Problemele au ramas la cap.

| Dismally a răspuns:

Nu e nevoie de curaj pentru asta. Am fumat constant ani de zile, acum fumez doar ocazional. A trecut o luna de la ultima tigara. Tu?

| anonim_4396 explică (pentru Dismally):

Maxim 7 țigări fumez pe zi. De câteva luni, dar intenționez să mă las de fumat.

| Dismally a răspuns (pentru anonim_4396):

Succes happy

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa si eu, nu fumez mult, si prefer tigarile slim, fumez mai mult la cand ies cu prieteni. In grupul meu majoritatea sunt fumatori.

| Emma30555 a răspuns:

Eu sunt fumatoare si nu mi e jena cu asta

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu sunt fumătoare pentru ca nu am vrut sa incerc vreodată sa mă apuc. Oricum nu am nimic cu fumătorii, fiecare face ce dorește.

| 1997onur a răspuns:

Nu am fumat Niciodată in viața mea nici gura nu am pus vreodată pe așa ceva și niciodată in viața mea nu am sa fac așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fumat.N-o mai fac.

| euphoric a răspuns:

De ce n-as avea curajul? laughing Da, recunosc, sunt fumătoare.