| want2bMajestic a întrebat:

Cati dintre voi ati citit romane d'ale Sandrei Brown?laughingeu nu gasesc logica in ceea ce scrie ea...

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sunt romane siropoase care prind la cei care nu au parte de actiune reala in ce priveste erotismul, dar, ma rog, fiecare cu gusturile lui.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nici eu nu gasesc logica. Pentru ca nu am citit. Credhee hee

| Frogie a răspuns:

Eu, eu! :-> Cred ca mai mult de jumate din cartile pe care le-am citit erau scrise de Sandra Brown! Pe mine ma fascineaza! Sincer, cand ma apuc de citit o carte nu ma las pana nu o termin. Si asta dureaza cam 3-4 ore, depinde de pauzele pe care le fac in timp ce citesc! laughing
Aaaa, nu`mi plac telenovele. si nici virgina nu sunt! laughing

Deci am rupt barierele la ce spuneti voi aici. devil

| Frogie a răspuns:

Nici nu am spus asta. Eu decat i-am raspuns lui curly one deoarece a zis ca acestea sunt carti care lasa fetele virgine cu ganduri aiurea. happy

| want2bMajestic explică:

Surt si la obiect alina...sunt carti erotice care lasa fetele virgine cu ganduri aiurea...laughing

| undercovergirl a răspuns:

Buna,

Cartile Sandrei au totul : romantism, actiune, suspans si e o mare placere sa le citesti. Intr-o lume atat de putin perfecta ca a noastra ea scrie despre iubire, bunatate, generozitate.
Tocmai, in dragoste nu exista logica, asa ca nu prea ai ce sa intelegi laughing

| @@ a răspuns:

E marfa gagica
am citit o carte.
dar am impresia ca e o sandra asta e o femeie frustata care nu are orgasm asa ca isi scrie fanteziile in carti. oricum bravo eihappy

| Alphawolf a răspuns:

Sunt ca niste telenovele dar cu accent pe erotism. Persoanelor care le place telenovelele foarte probabil sa le placa si cartile de Sandra Brown.

| Alphawolf a răspuns:

@αηjеlιqυе: Nu trebuie sa fii virgina ca sa-ti placa erotismul. Deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citi si citesc, cand am timp, imi plac foarte mult, dar depinde de fiecare persoana si de felul cum percepe ea ceea ce citeste. Daca vrei iti recomand sa citesti si carti scrise de Julie Garwood, sunt interesante, originale si imposiil de lasat din mana.