| anytha13 a întrebat:

Cati km sunt din Iasi pana la Brosteni?
Si in cate ore se parcurg?big grin
Fundita!

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

N-ai avea tren direct, ai merge de la Iaşi până la Ploieşti Sud şi de la Ploieşti Sud până la Broşteni. Ar fi, în total, 416 KM, pe care i-ai parcurge în aproximativ 8 ore şi 20 de minute. Sau chiar mai mult, dacă e cald o să aibă restricţie de viteză.

| didu_5680 a răspuns:

Cineva m-a ajutat si pe mine la intrebarea asta, si pe aceasta cale ii multumesc mult :X intra aici: http://maps.google.ro/ -> Obţineţi indicaţii de orientare(stanga sus) si apoi scrie in spatiile notate cu A si B locatiile :x