| Stalin_2493 a întrebat:

Caut host sau hoster SAMP ieftin! Daca este careva sa tina host-ul pe moca ii ofer admin, leader la ce vrea!

4 răspunsuri:
| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Cand ai gasit host sa imi dai si mie te rog frumos un pm cu ip-ul tongue o sa intru cu nick Mr. Dibbs [daca e gf]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://hqh.ro/hosting-samp sunt cele mai mici preturi dupa piata si calitate superioara convinge-te singur testand unul din servere aici http://hqh.ro/servere-hostate

| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Dai add la alan_memet si detalii ai pe mess

| sMoktzZ a răspuns:

Hai si tu aici doar aici gasesti! Masini/Factiuni/Joburi/Distractie/Bani
HostName: RPG Fast-Zone
Address: 46.102.116.63:7777
Players: 24 / 50
Ping: 36
Mode: Fast-Zone|v.7
Map: San Andreas
Evente in fiecare Zi!