| Dominicc a întrebat:

Caut persoane care se pricep sa lucreze in Photoshop, corel sau programe asemanatoare. Nu photoscape.

Sa stie sa lucreze catusi de nunicel cu ele. Pentru un portofoliu sau un site. Sa aiba peste 15 ani. Cam atat ar fi cerintele.

Sper sa gasim happy

7 răspunsuri:
| oneDisturbed a răspuns:

Lasa o adresa de mail, ID, nr de telefon sau ceva. (Pe PM bineinteles laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marian_aghei@yahoo.com.ma pricep f bine cu photoshopu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

marian_aghei@yahoo.com.ma pricep f bine cu photoshopu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mail: sebi.pat@gmail.com. Ma pricep destul de bine in PS. Astept raspuns. happy

| mariandima a răspuns:

Ma pricep f bine cu photoshopu' marian_aghei.ne auzim pe mess

| Negro_Lucian_1978 a răspuns:

Da ma pricep foarte bine in corell draw actualmente sunt designer lao firma de nunti in medias daca vrei sa colaboram lucinegro2001@facebook.com sau lucinegro2012@yahoo.com
lucinegro5@gmail.com
lucinegro id de skype
sau nr de tel
accept sa lucrez on line daca nu esti din medias sibiu sau din apropiere

| editarefotovideo a răspuns:

Sal lucrez in photoshop am 500 de gb de layere, in Adobe premier
in after effects. id meu este dj_nicador