| Stallone a întrebat:

Caut prieteni adevarati, unde-i pot gasi? Unde pot gasi prieteni pe internet, pe ce site?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poți să găsești și aici pe acest site. Trebuie doar să te uiți la răspunsurile persoanei respective. Iar dacă îți plac poți să îi scrii.

| neutrino a răspuns:

Prietenii adevarati nu se fac si nici nu se gasesc pe toate drumurile, asa la comanda.

| gelu1970 a răspuns:

Pe net nu stiu daca o sa-i gasesti.
iesi din casa, mergi in locuri frumoase, fa sport, mergi la cine, umbla. asa o sa reusesti sa te asociezi cu persoane si sa iti faci prieteni...desi o sa ai de cautat.
oricum, bafta multa.

| Ineys a răspuns:

Vrei sa-isi descarci? Vezi sa nu aiba virusi.
P.S: Pe internet gasesti foarte greu prieteni adevarati. Nu prea se mai gasesc nici in real-life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteniile nu se leagă online.

| jessikz0r a răspuns:

Nu exista prieteni, doar oameni cu interese comune

| ridhimagupta a răspuns:

Prieteni adevarati? crede-ma nu mai exista asa ceva

| Stallone explică:

Sunt din Craiova apropo.

| dorra091199 a răspuns:

Nu cred ca prietenii adevarati se pot gasi pe internet. Inca iti doresc multa bafta!winking

| EddieEne a răspuns:

Cel mai bun site pentru a-ti face prieteni este, dupa parerea mea, Facebook. Acolo iti poti face foarte multi prieteni, dar ai grija, poti da si de persoane periculoase.winking

| CollyCherry a răspuns:

Nu-i gasesti...
Sunt pe cale de disparitie