| Slip a întrebat:

Caut server de cs pe care sa iau admin stiu comenzile100% experienta in admin am 3 ani dati-mi un mesaj pe TPU dau

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah esteo printesa o iubesc mult chiar daca sa drogat este viata eisi face ce vrea cu ea si canta bine si se imbraca frum lili si ea este frum si are si ea o viata si maili poate so ia la ea acasa sa doarma si eu sunt un mare fan al lui hannah montana copiii cei lanti cred ce vrea ei hannah te iubesc mult esti viata mea te iubesc

| Andrei1019_1866 a răspuns:

Add andrei_mihailescu8 si vb