| andrutzka18 a întrebat:

Caut un loc de munca ca animatoare sau la restaurant cv 18 ani 1, 70 49 kg bruneta ochi albasti cine stie un loc de munca sa ma anunte dau fundiza...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca la barurile nocturne sau discoteci daca nu mai vrei sa inveti.

| iulyspy a răspuns:

Incearca pe litoral..am vazut cateva anunturi si cica is bine platite si la unele ai chiar cazarea si masa incluse si un salariu destul de bun

| Mrr_Biiw_1997 a răspuns:

0747974374 suna la numarul asta...e un club ce cauta animatoare si plateste super bine

| Mrr_Biiw_1997 a răspuns:

0747974374 asta e numarul de la un club care plateste fff bine si cauta animatoare

| Dmitry_Godorog_1984 a răspuns:

Eu caut Animatoare pentru un club salar 2000$

| isaisa226 a răspuns:

Raspunsul in legatura cu anuntul tau de pe nett. arati oarte bine. si eu am nevoie de o fata care sa lucreze in club de noapte,. 3000de euro pe luna,, plus castigurile tale,,. chiar am nevoie. se castiga bani prea fruumosi.,, si in ziua de azi banii se fac greu. nu cred ca ti=ar strica sa ai bani de buzunar,,,, astept sa ma contactezi puici dulcitau aici...