| anonim_4396 a întrebat:

Ce a vazut Maruta la Andra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am. Ăştia când divorţează?

10 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Cam ce ai vazut si tu la persoanele pe care le iubesti:intelegere

| SuneteDeChitara a răspuns:

Ce n-am văzut noi.

| Andre3aCrystina a răspuns:

Ce intrebare stupida! Daca lui ii place ce comentezi tu si mai mult de ce ne intrebi pe noi? In plus este frumoasa, mie una imi place oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu de unde sa incep:
1.De ce nu il intrebi pe el daca chiar asa de mult te freaca gandul?
2. Daca el asa a vrut atunci lasa omu' sa isi traiasca viata impreuna cu ea.
3.Si trei, gandeste-te ca pe aici mai exista unii fani caruia ii place de Andra. Exemplu je.
Have a nice day! happy

| FuckSchool a răspuns:

Numai el stie asta laughing.

| DunkelheitBu a răspuns:

In primul rand : De ce ne intrebi pe noi chestia asta si nu il intrebi pe el daca te intereseaza asa de tare straight face
In, in al doi-lea rand cred ca ai vrut sa zici ce a vazut Andra la Maruta oh go on deoarece Andra e la un standard mult mai inalt decat el.
Nu vreau sa vezi asta ca pe o critica dar totusi nu este treaba noastra sa stim ce a vazut X la Y

| cosminjuve a răspuns:

1 este o femeie frumoasa
2 intelegatoare
3 populara
4 are o cariera in fata
5 iubeste copii
6 fidela
7 desteapta

| MenταLµ a răspuns:

Ii place fata ei ochi bunatate... Cam atata! Vad eu la ea.

| iuuliia a răspuns:

Doar el ştie asta.De unde vrei să ştim noi?

| Mihai87 a răspuns:

Intrebarea e ce-a vazut Andra la Maruta?