| alexutza_9130 a întrebat:

Ce alegeti dintere selena gomez si demi lovato?

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mai draguta si nu atre zambetul ala uias al lui lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci Selena Gomez nu'mi place pentru ca e barfitoare sh reahappyDE frumoasa este frumoasa, vocea o are superba imi plac toate melodiile ei da ura din ea strika tothappy
Demi Lovato este frumoasa cand nu rade dar cand isi deschide gura cea mare ma cam enerveazawinkingvocea o are frumoasa sh e buna la suflet da de cand e pr ca selena gomez a cam strikatohappy
ele au fost prietene sh ca miley cyrus sh selena a strikat totul deci pentru asta o urasc pe selena gomez sh ca barfeste de nu se mai oprestehappysh ca fura iubitii altorahappy
Vot pentru demi lovatohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aleg selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez canta mai bine si e si ca actrita mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi mai "onnus"demi nu e deloc enervanta si eCU MUUUUUUUULT MAI FRUMOASA decit selena si cu muuuuuuuult mai bine joaca e oactrita superba asa ca nu bate capul si GUUUUUURA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato si nu are gura urita ci selena e o jita proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o intrebare grea, imi plac amandoua dar parerea mea ca Demi Lovato e mai buna!
Selena Gomez e mai frumoasa dar trebuie sa fii superficial sa le compari numai dupa aspect.Imi plac melodiile ei dar credeti-ma live nu e prea grozava.Demi insa canta binisor live si nu se baga in scandaluri.Actoria nu e punctul lor forte, Selena pare putin mai bunicica(a jucat si in mai multe fime) dar waw cand am vazut pe Demi in Grey's Anatomy am ramas surprinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena e mai gigea-gigea de demi acum este si mai frum...sa facut frum a moarti... o sustin in continuare chiar daca imi place de justin viata mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato-76%...pentru ca e frumoasa, canta bine si e preferata mea
selena gomez-24%... e si ea dragut dar nu e ca demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato (normal, e cea mai tare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexutza tu chiar esti proasta? eu nu aleg nici una pentru ca amndoua sunt prietene bune si eu sunt fanul lor.alexutza esti o ratatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexutza eu le aleg pe amndoua. poate ca tu poti sa alegi dar eu nu si asa tu esti o ratata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt foarte dragute si pe mine nu ma deranjeaza zambetul lui Demi Lovato e chiar foarte frumoasa si talentata si Selena Gomez la fel ...deci amandoua! Anghelus Anca clasa a3 -a 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place vocea pe care o are demi dar guuura aia maree iffff... dar selena e o papusa are voce superbe e o papusa ce sa mai vb ...selena nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur Selena Gomez ea e cea mai draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomezzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi deoarece cinta mai bine.Selena neavin-d talentul de a cinta se baga ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi selena e proasta! chiar de ziua lui demi selena sa progamat filmarile pentru videoclip o mel noua ceva de genu.

| AGoofi a răspuns:

Aman2 sunt dragute canta fff bine deci nu am ce zice don't tell anyone

| CiprianSima a răspuns:

Normal ca Demetra Davonne Lovato ca Selena Gomez face mofturi e foarte proasta face glume de 2 bani.

| CiprianSima a răspuns:

Normal ca Demetra Davonne Lovato ca este frumoasa si draguta si Selena Gomez face mofturi urate si face glume de 2 bani e mai buna si Alyson Stoner