| alexutza_9130 a întrebat:

Ce alegeti dintere selena gomez si demi lovato?

64 răspunsuri:
| onussa a răspuns:

Selena Gomez normalhappy. Demi e fff enervanta are gura aia cand zambeste de borcan de 800happy parerea meahappycui nu ii convie asta estestraight face

| karina_5964 a răspuns:

Clar selena gomez! este cu mult mai draguta si mai inteligenta si mai desteapta decat demi demi lovato cat timp a fost prietena cu selena gomez era un copil se purta ca unul si dupa ce s-au certat supararea si trstetea au schimbat-o foarte tare si a devenit emo si s-a drogat si bla bla bla daca era inca prietena cu selena o indemna si pe ea sa faca acelasi lucru si dupa cate stiu eu parintii selenei o lasa sa fie cat de cat libera ca o vedeta dar sa nu intreaca masura... iar mie personal demi nu mi se pare nici ca are voce prea buna nici nu este prea frumoasa deci e mai bine ca selena sa aiba alti prieteni si nu nu a fost vina lui miley cyrus ea nu are nicio legatura cu pritenia lor ea are prietenii si gasca ei:d

| IsaBella_9531 a răspuns:

Mie imi place Demihappy o detest pe tampita aia de selena e o fandosita si o superficiala cu nasu pe sus

| talexandra42 a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune