| lori15 a întrebat:

Pe cine alegeti dintre Demi Lovato, Selena Gomez sau Miley Cyrus?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Selena Gomez. De obicei nu imi plac extremele. Selena pare o fire echilibrata. Pare sa aiba calitatile si defectele impreunate ale celorlalte doua vedete Disney.

| Silvia a răspuns:

Să aleg la ce? Mă rog...
Pe Miley Cyrus nu o mai suportă nimeni, asta dacă a suportat-o cineva vreodată...Selena Gomez şi Demi Lovato par simpatice, însă nu îmi pot spune părerea despre nişte persoane despre care nu ştiu prea multe.

| Floreenofficial a răspuns:

Miley-e cea mai completa din cele 3 (melodii f bune+actrita f buna)
Selena-aproape ca Miley-melodii un pic mai slabute
Demi-actrita f buna, melodii slabe sad

Răspuns utilizator avertizat
| SMTHING a răspuns:

Sincer imi place mult de Selena Gomez :; x; x, dar si Demi Lovato e super; x; x

Bhoo... cred ca Selena; x; D

Ellz; x

| mymy a răspuns:

La ce la muzica? sau la frumusete sau la talent?
ok uite la musik demi si mileywinking
la frumusete selena
si la talent miley

| ◕matza◕ a răspuns:

Selena Gomezhee hee

| Gosh. a răspuns:

Demi Lovato...

| Reew a răspuns:

Nu ma pot hotarâ pe cine sa aleg dintre Demi si Selena big grin.

| Rihanna18 a răspuns:

Demi Lovato -are f multe calitatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca miley este mai originala decat selena si demi. cel mai bine canta miley si demi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe selena... e mai de gasca... e mai superbig grinwinkinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus

| lori15 explică:

Mie imi place foarte mult de Selena si de Demi...nu pot alege una big grin

| andreeaizabela a răspuns:

Selena Gomez