| blablablasigatacamaplictisesc a întrebat:

Ce alimente trebuie sa mananc sa am pofta de mancare?(vreau sa ma ingras cateva kilograme)

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey. Pentru a avea pofta de mancare trebuie sa iti formezi un program care sa includa trei mese principale. La inceput iti va fi mai greu, vei manca mai putin, dar pe parcurs stomacul tau se va obisnui cu acest mod de alimentatie si iti va da de inteles ca ii este foame. Mananca portocale, grapefruit sau mere, deoarece contin vitamina C si iti vor declansa pofta de mancare. Spor in toate sa ai!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da tu sport faci?
Pa, pa.

| blablablasigatacamaplictisesc explică:

@Legiuitoarea, nu practic un sport anume, dar imi plac voleiul, inotul si fotbalul:]], iar de practicat nu pot, deoarece eu mi.am rupt de curand mana, am suferit cateva operatii si acum trebuie sa se sudeze oasele.:]

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru perioada de convalescență poți face gimnastică medicală.
Pa, pa.