| MrsVamp a întrebat:

Ce anime in romana stiti?
(cat mai multe daca se poate)

2 răspunsuri:
| Shizuo a răspuns:

Buna. Pai, sunt multe... Faza e ca nu stii tu sa le gasesti. Iti pot recomanda niste animeuri care mi-au placut mie dar care sunt totusi mai putin populare. Avem asa:
Death note(cel mai bun anime pe care l-am vazut, daca nu il stii, trebuie neaparat sa il vezi)-psihologic, drama, actiune, romantic.
Ao no exorcist-actiune cu caru', romantic, fantasy, drama.
Another(cam de groaza dar e un anime reusit)- horror, drama, psihologic.
Durarara(asta e ultimul pe care l-am vazut si m-a lasat cu gura cascata)-actiune, drama, romantic, psihologic, fantasy(doar un pic).
Eden of the east-romantic
Hyouka- psihologic si un pic romantic desi nu prea sunt scene care sa arate asta.

Astea sunt niste animeuri frumoase si reusite, pe care le gasesti pe mai multe site-uri. Nu trebuie sa stii site-uri, doar cauta pe google "(numele animeului) subtitrat in romana". Salut.